Informujemy!

W Centrum Medycznym ESCULAP Sp. z o.o.  można wykonać ultranowoczesne badanie mammograficzne cyfrowym aparatem firmy SIEMENS MAMMOMAT INSPIRATION.


Wyniki z opisem badania pacjentka otrzymuje w dniu badania.
Informacje telefoniczne na temat badania i rejestracja telefoniczna pod numerami:
(33) 818 46 85, (33) 818 46 86, (33) 818 46 87

Cennik wybranych usług.

 

Możliwość zabiegowego leczenia popunkcyjnych bólów głowy po znieczuleniu podpajęczynówkowym.Centrum Medyczne "Esculap" Spółka z o.o. została zarejestrowana w 1995 roku.


Nowy szpital chirurgiczno-położniczy Centrum Medycznego "Esculap" Spółki z o.o. został otwarty w styczniu 2001 roku. Jest to w całości nowy obiekt który spełnia normy i standardy szpitala w systemie lecznictwa zamkniętego. Naszym głównym celem jest zadowolenie pacjenta i jego rodziny. Równie ważnymi celami są skoncentrowanie się na nowoczesnych metodach operacyjnych, stałe wdrażanie nowoczesnych technik i oparta o najnowsze standardy profilaktyka zakażeń wewnątrzszpitalnych. Zespół medyczny opiekujący się naszymi pacjentami tworzą pielęgniarki i lekarze zatrudnieni przez szpital. Skład lekarzy jest stały, pacjent od pierwszej konsultacji znajduje się pod opieką jednego lekarza prowadzącego, z którym ma ścisły kontakt do pełnego zakończenia leczenia.

Nowy budynek szpitala o powierzchni 1650 metrów kwadratowych składa się z trzech kondygnacji służących pacjentom oraz zaplecza serwisowego

(pralnia, suszarnia, sterylizatornia, centrala klimatyzacji i wentylacji wymuszonej). Na parterze znajdują się: recepcja, konsultacyjne gabinety lekarskie w tym ginekologiczno-położniczy gabinet lekarski z własnym węzłem sanitarnym, gabinet zabiegowy. Wszystkie pomieszczenia na parterze są w systemie wentylacji wymuszonej. Na pierwszym piętrze znajduje się klimatyzowany blok operacyjny złożony z dwóch sal operacyjnych i pomieszczeń serwisowych. Na drugim piętrze znajduje się klimatyzowany blok położniczy, który składa się się z dwóch pojedynczych pokoi porodowych i sali operacyjnej wyłącznie do cięć cesarskich oraz sala wzmożonego nadzoru dla noworodków.

 

Na dwóch piętrach do dyspozycji pacjentów oddaliśmy dwuosobowe pokoje chorych, każdy z łazienką.

Cztery z nich są w systemie centrali gazów medycznych. Pokoje dla matki i dziecka są dwuosobowe z węzłem sanitarnym. Centrum Medyczne świadczy bezpłatnie usługi chirurgiczne i położnicze, objętym powszechnym ubezpieczeniem zdrowotnym. Centrum Medyczne świadczy płatne usługi chirurgiczne i położnicze nieubezpieczonym. Specjalistyczne poradnictwo ambulatoryjne jest płatne.


Jak można uzyskać informację o sprawach organizacyjnych i przygotowaniu do operacji?

W recepcji pod nr telefonu (33) 8184685-7
Kontakt przez e-mail: biuro@cm-eskulap.pl

wersja polska english version